KDE: Zimák (Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice), GPS: 50.639785, 13.814859
POŘÁDAJÍCÍ ODDÍL: HC Teplice Huskies
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY ROČNÍKU: HC Teplice Huskies Modrá a Bílá, Kralupy n/V, PZ Kladno, HC Rakovník, Slovan Louny,
Letci Letňany a Energie Karlovy Vary.
HRACÍ SYSTÉMY:
3+1, 2 x 15 minut hrubého času. Týmy se utkají ve skupinách a pak dle pořadí ve skupinách o konečné umístění. Po
každém utkání se pojedou tři nájezdy o jeden bonusový bod navíc tak, aby se v průběhu turnaje prostřídaly všechny děti.
Pořadatel turnaje má právo rozpis utkání změnit. Plocha A – pod časomírou, plocha B – u výjezdu rolby.
PRAVIDLA: Turnaj je řízen pravidly minihokeje ČSLH. Za faul je nařízeno trestné střílení, střídání po 1 minutě na klakson.
Maximální počet hráčů na tým v turnaji je 9+2. V průběhu zápasu je možné odvolat brankáře a nahradit ho hráčem v poli.
CENY: Pro první tři tým jsou připraveny medaile a pohár a pro všechny diplom. V každém zápase je volen hráč utkání,
který obdrží diplom a drobnou ocenění, tento hráč je vybírán trenérem soupeře a vyhlášen bude na konci turnaje.
OBČERSTVENÍ: V šatnách bude připraveno drobné občerstvení. V prostorech zimního stadionu je bufet a v přilehlém
hotelu je pizzerie de Marco – možnost objednat obědy – 724 051 540.
ZDRAVOTNÍ SLUŽBA: Zajišťuje pořadatel.
STARTOVNÉ: 3.500 Kč za každý tým splatné na účet týden před začátkem turnaje VS 2014 na Číslo účtu: 2101540224 /
2010; Majitel účtu: HC Teplice Huskies z.s. ; Název účtu: HC Teplice Huskies z.s.
URČENÍ POŘADÍ: Podle celkového počtu bodů:
1. Výhra - 3 body
2. Remíza – 1 bod pro každý tým
3. Prohra - 0 bodů
4. Výhra v nájezdech – 1 bod
5. Remíza v nájezdech – 0,5 bodu pro každý tým
o Při rovnosti bodů určuje pořadí vzájemné utkání.
o Pokud nerozhodne vzájemné utkání, rozhoduje vyšší počet vstřelených branek ze všech utkání, a dále
o rozhoduje skóre ze všech utkání.
o Vyšší počet vítězství v utkání (mimo nájezdy).
OMEZENÍ, ZÁKAZY, DOPORUČENÍ: V průběhu turnaje je povinnost dodržovat platná nařízení vlády. Dodržujte zákaz
vstupu rodičů do prostoru šaten, a i spojovací chodby. Dbejte na dodržování veškerých hygienických opatřeních. Vedoucí
mužstva zodpovídá za to, že všichni hráči jsou řádně pojištěni a mají lékařskou prohlídku u sportovního lékaře s kladným
posudkem k lednímu hokeji. V průběhu celého turnaje je přísný zákaz hrát veškeré míčové hry v prostorech Zimáku a
taktéž je zakázaná hra s pukem mimo ledovou plochu. Za plnění opatření zodpovídá vedoucí týmu každého družstva a
odpovídá jak za tým, tak doprovod.
PROTESTY: Podávají se do 10 minut po skončení utkání s nevratným vkladem 500,- Kč. Protest řeší organizační výbor